E-booky

Baby Manuál pro rodiče - 990 Kč

Fyziorady pro Tebe - zdarma

Získáš to nejlepší, co ti jako fyzioterapeut předám. Budeš mít jistotu, že pro svoje dítě děláš vše, co potřebuje pro svůj zdravý vývoj.

V mém e-booku najdeš kompletní návod k prevenci a řešení:

nadýmání, diastázy břišních svalů, oslabení břišních svalů, predilekce hlavy, asymetrického plazení, jak odstranit "W" sed, predispozice skoliózy, valgozit kotníků a kolen, atd.


Na 85 stranách je srozumitelně popsáno vše, co bys jako rodič měl vědět. Baby manuál obsahuje celkem 12 výukových videí, která ti přesně ukážou, co máš dělat. Efekt je vidět hned po několika opakováních. V Baby manuálu je ukrytý přibližně rok návštěv u fyzioterapeuta v hodnotě 12 000 Kč. Dala jsem do něj přes 20 let své odborné praxe a celé své srdce. Provedu tě prvním rokem tvého miminka.

  • Součástí Baby manuálu je i možnost 15-minutové on-line konzultace zdarma se mnou v hodnotě 400,- Kč.
  • Můj Baby manuál má pro tebe nevyčíslitelnou hodnotu, protože ovlivní celý život tvého dítěte. Můžeš jej mít stále u sebe v mobilu. Budeš si vždy vědět rady a zbavíš se pochybností, jestli děláš vše správně.
  • Vím, že jsem se úplně zbláznila, protože je to moje celoroční práce a já vám ji dám jen za cenu 990 Kč 

Recenze

Dokud si neosvojíš základní postoj a neodstraníš zlozvyky, nepomůže ti žádné cvičení. 

Vše najdeš v mém e-booku Fyziorady. 

Stáhnout si ho můžeš, zdarma. Stačí vyplnit svůj e-mail a za pár minut ti přeletí do emailové schránky. 

Recenze

Cvičení při bolestech zad - 550 Kč

Kompletní návod prevence a léčby bolestí dolní páteře.

V jedné knize ti expert na pohybový aparát ukáže jednoduché řešení, které funguje. Rady ověřené 23 lety praxe. Vše, co bys měl vědět, aby ses zbavil příčiny bolestí zad.


Součástí E-booku je 19 instruktážních videí.

Díky nim začneš cvičit bez bolesti a každý den se budeš cítit lépe a lépe. Odstraníš klíčové momenty, které ti neustále vrací bolest zad. Moje kniha je jako 5 stěžejních návštěv u fyzioterapeuta. Funkční techniky fungují během prvních 24 hodin, při jejich přesném dodržení. Vím, že ti dokážu pomoct, pokud mi to dovolíš. Cena 550 Kč

Jsem Tvůj fyzioterapeut a vím, jaké to je, když konečně začneš poslouchat ty správné rady. A konečně najdeš cviky, které tě budou bavit každý den. Tak co, jdeš do toho?


Recenze


Jak objednat E-booky:

Cvičení při bolestech zad - e-book (dolní páteř) - 550 Kč
Fyzio Baby manuál pro rodiče - e-book -  990 Kč 

Vyplň objednávkový formulář a do e-mailu ti přistanou pokyny k platbě. Nezapomeň zadat správnou měnu v korunách nebo eurech. 
Zaplatit můžeš pohodlně i přes QR kód, který najdeš na zálohové faktuře. 
Hned po připsání platby na účet se můžeš těšit na svůj nový e-book! (Platby ze zahraničí mohou trvat několik dní)

Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-Booku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti fyzioterapie a zdraví. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Eva Prášková, DiS., Lipovice 21, Vlachovo Březí 384 22 ) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad zpracování a ochrany údajů.