E-booky

Baby manuál pro rodiče

Získáš to nejlepší, co ti jako fyzioterapeut předám. Budeš mít jistotu, že pro svoje dítě děláš vše, co potřebuje pro svůj zdravý vývoj. 

V mém e-booku najdeš kompletní návod k prevenci a řešení: 

  • nadýmání, diastázy břišních svalů, oslabení břišních svalů, predilekce hlavy, asymetrického plazení, jak odstranit "W" sed, predispozice skoliózy, valgozit kotníků a kolen, atd.

Na 85 stranách je srozumitelně popsáno vše, co bys jako rodič měl vědět. Baby manuál obsahuje celkem 12 výukových videí, která ti přesně ukážou, co máš dělat. Efekt je vidět hned po několika opakováních. V Baby manuálu je ukrytý přibližně rok návštěv u fyzioterapeuta v hodnotě 12 000 Kč. Dala jsem do něj přes 20 let své odborné praxe a celé své srdce. Provedu tě prvním rokem tvého miminka. 

Součástí Baby manuálu je i možnost 15-minutové on-line konzultace zdarma se mnou v hodnotě 400,- Kč. 

Můj Baby manuál má pro tebe nevyčíslitelnou hodnotu, protože ovlivní celý život tvého dítěte. Můžeš jej mít stále u sebe v mobilu. Budeš si vždy vědět rady a zbavíš se pochybností, jestli děláš vše správně.

Vím, že jsem se úplně zbláznila, protože je to moje celoroční práce a já vám ji dám jen za  cenu  990 Kč 


E-book Cvičení při bolestech zad

Speciální fyzio e-book Cvičení při bolestech zad

Kompletní návod prevence a léčby bolestí dolní páteře.

V jedné knize ti expert na pohybový aparát ukáže jednoduché řešení, které funguje. Rady ověřené 23 lety praxe. Vše, co bys měl vědět, aby ses zbavil příčiny bolestí zad.

Součástí E-booku je 19 instruktážních videí. 

Díky nim začneš cvičit bez bolesti a každý den se budeš cítit lépe a lépe. Odstraníš klíčové momenty, které ti neustále vrací bolest zad. Moje kniha je jako 5 stěžejních návštěv u fyzioterapeuta. Funkční techniky fungují během prvních 24 hodin, při jejich přesném dodržení. Vím, že ti dokážu pomoct, pokud mi to dovolíš. Cena 550 Kč

 Jsem Tvůj fyzioterapeut a vím, jaké to je, když konečně začneš poslouchat ty správné rady. A konečně najdeš cviky, které tě budou bavit každý den. Tak co, jdeš do toho?

Kompletní návod prevence a léčby bolestí dolní páteře.


Osvědčení a certifikáty

Pohyb je zdravý v každé situaci! Urychluje hojení , fyzická i psychická...
Základ je, že nesmí bolet a musí tě bavit!  

Pokud máš jakýkoli dotaz, neboj se mi napsat. Ráda každému odpovím.