E-booky


E-booky

Cvičení při bolestech zad - e-book (dolní páteř) - 550 Kč
Fyzio Baby manuál pro rodiče - e-book -  990 Kč 

Vyplň objednávkový formulář a do e-mailu ti přistanou pokyny k platbě. Při platbě mimo ČR zkopíruj IBAN ve faktuře. Nezapomeň vyplnit variabilní symbol.
Zaplatit můžeš pohodlně i přes QR kód, který najdeš na zálohové faktuře. (Platí jen pro platby českých účtů).
Hned po připsání platby na účet se můžeš těšit na svůj nový e-book! 

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-Booku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti fyzioterapie a zdraví. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Eva Prášková, DiS., Lipovice 21, Vlachovo Březí 384 22 ) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad zpracování a ochrany údajů.


Baby manuál pro rodiče

Získáš to nejlepší, co ti jako fyzioterapeut předám. Budeš mít jistotu, že pro svoje dítě děláš vše, co potřebuje pro svůj zdravý vývoj. 

V mém e-booku najdeš kompletní návod k prevenci a řešení: 

  • nadýmání, diastázy břišních svalů, oslabení břišních svalů, predilekce hlavy, asymetrického plazení, jak odstranit "W" sed, predispozice skoliózy, valgozit kotníků a kolen atd.

Na 58 stranách je srozumitelně popsáno vše, co bys jako rodič měl vědět. Baby manuál obsahuje celkem 11 výukových videí, která ti přesně ukážou, co máš dělat. Efekt je vidět již po několika opakováních. V Baby manuálu je ukryto přibližně rok návštěv u fyzioterapeuta v hodnotě 12 000Kč. Dala jsem do něj přes 20 let své odborné praxe a celé své srdce. Provedu tě prvním rokem tvého miminka. 

Součástí Baby manuálu je i možnost 30-minutové on-line konzultace zdarma se mnou v hodnotě 300,- Kč. 

Můj Baby manuál má pro tebe nevyčíslitelnou hodnotu, protože ovlivní celý život tvého dítěte. Můžeš jej mít stále u sebe v mobilu. Budeš si vždy vědět rady a zbavíš se pochybností, jestli děláš vše správně.

Vím, že jsem se úplně zbláznila, protože je to moje celoroční práce a já vám ji dám jen za  cenu 990 Kč


E-book Cvičení při bolestech zad

Speciální fyzio e-book Cvičení při bolestech zad

Kompletní návod prevence a léčby bolestí dolní páteře.

V jedné knize ti expert na pohybový aparát ukáže jednoduché řešení, které funguje. Rady ověřené 23 lety praxe. Vše, co bys měl vědět, aby ses zbavil příčiny bolestí zad.

Součástí E-booku je 19 bonusových instruktážních videí. 

Díky nim začneš cvičit bez bolesti a každý den se budeš cítit lépe a lépe. Odstraníš klíčové momenty, které ti neustále vrací bolest zad. Moje kniha je jako 5 stěžejních návštěv u fyzioterapeuta. Funkční techniky fungují během prvních 24 hodin, při jejich přesném dodržení. Vím, že ti dokážu pomoct, pokud mi to dovolíš. Cena 550 Kč

 Jsem Tvůj fyzioterapeut a vím, jaké to je, když konečně začneš poslouchat ty správné rady. A konečně najdeš cviky, které tě budou bavit každý den. Tak co, jdeš do toho?

Kompletní návod prevence a léčby bolestí dolní páteře.

E-book zdarma Fyziorady pro Tebe

Konečně je tady!
Nedovedeš si představit, jak velkou mám radost, že svůj první e-book vypouštím do světa!
Jsem moc zvědavá, jestli se vám bude líbit.
Je úplně zdarma a nabušený základními radami, které ti pomohou odstranit nejčastější příčinu bolestí zad.
Stačí kliknout na tlačítko.
Ode mě ti pak přijde e-mail, ve kterém je e-book ke stažení a můžeš začít číst! 

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání e-Booku a dalších e-mailů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti fyzioterapie a zdraví. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu. Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Eva Prášková, DiS., Lipovice 21, Vlachovo Březí 384 22 ) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad zpracování a ochrany údajů.


Rehabilitace je můj život už víc jak 20 let! Baví mě, protože je to cesta objevování příčiny potíží a její společné odstranění. Často stačí změnit málo...postoj, židli, obuv...atd. Je to o vzájemné komunikaci s Vaším tělem, kterou je nutné se naučit. Je to radostná cesta sám k sobě a ke svému zdravému tělu. Pokud odstraním pouze následek, bolesti nebo blokády se budou opakovat a často i v horší formě. 

Jak probíhá terapie? 

Podobně jako u lékaře. Po objednání přijedu klidně k Vám domů a probereme společně Vaše potíže. Vyšetřím Vás a zjistím příčinu bolestí zad, kloubů, vadného držení těla, blokády žeber, chybných stereotypů, a další... . Odstraním příčinu pomocí mobilizačních technik, masáží, tejpováním nebo použitím jiných metod. Naučím Vás, jak si můžete pomoci sami, aby se Vaše potíže neopakovaly. Většinou stačí 3 - 5 návštěv a již nikoho nepotřebujete. Stačí poslouchat sám sebe.

 U dětí je to podle věku a diagnózy. Terapie skolióz a vadného držení těla je vždy minimálně na 6-12 měsíců. Rodiče s dětmi dochází na pravidelné kontroly cca 1 - 2 x měsíčně. Naučím Vás nápravná cvičení tak, aby to mělo výsledky a zároveň to děti bavilo. Doba univerzálních cvičebních jednotek už je dávno přežitek.

Cena mého času je 800Kč/ 1 hodinu + cena za dopravu 7 Kč/1km (počítáno z Lipovic u Vlachova Březí a zpět). Každá další započatá půlhodina je 400 Kč. Spolupracuji s lékaři i jinými odborníky tak, abychom společně našli tu Vaší správnou cestu ke zdraví.


Osvědčení a certifikáty


Nová služba Fyzio-insta call

📳🤳V domluveném čase si zavoláme buď přes Instagram, Messenger nebo WhatsApp.

Probereme vaše potíže, následuje vyšetření postavy a pohybu.
Naučím Vás základní cvičení na váš problém a korekci stereotypů, případně vám doporučím kam jít na další vyšetření.

Cena je 600 Kč/h. Platba 300 Kč předem na účet, zbytek podle celkového času. Každá další započatá půl hodina 300 Kč.

Potřebujete jen držák na telefon a dostatek světla. Vhodné pro lidi ze vzdálenějších míst. Časově vytížené lidi.

Časy Fyzio-insta-callu jsou vždy na domluvě.

Rezervujte na tel: 724 995 349


Jak držet a chovat miminko? 


Máme na světě další "Mojžíšovské" miminko. Mám radost, když i díky mé malé pomoci se v rodině povede takový zázrak!
Gratuluji rodičům! Nemohu jmenovat, ale oni to vědí.
A těm, kteří teprve pracují na miminku, doporučuji cvičení podle Ludmily Mojžíšové.
Při první návštěvě Vás vyšetřím, odstraním blokády žeber a páteře, probereme změnu životního stylu a doporučím konkrétní cviky pro vaše tělo. Nedoporučuji cvičit jen podle knížky nebo internetu! Také společně poodhalíme opravdovou příčinu, která je často maskovaná za bolestmi hlavy, zad nebo studenými končetinami. Je to jízda a musím přiznat, že mě moc baví, jak je každá změna viditelná při každé další návštěvě. 

Jak správně vybrat dětské botičky


Pohyb je zdravý v každé situaci! Urychluje hojení , fyzická i psychická...
Základ je, že nesmí bolet a musí tě bavit!  

Pokud máš jakýkoli dotaz, neboj se mi napsat. Ráda každému odpovím.