LR Health & Beauty


Společnost LR Health & Beauty byla založena roku 1985 v Ahlenu ve Westfálsku, kde se ještě i dnes nachází naše hlavní sídlo a výroba. Od té doby jsme začali působit ve 29 zemích a rozrostli se v jednu z nejúspěšnějších společností v oblasti přímého prodeje v Evropě.

Vyvíjíme kvalitní, inovativní a ověřené produkty pro zdraví a krásu podle nejnovějších vědeckých poznatků a vyrábíme je za použití těch nejlepších přírodních ingrediencí.

Naše vysoce kvalitní výrobky jsou vyráběny - až na pár výjimek - v Německu, za dodržení vysokých standardů kvality a bez testování na zvířatech. Kvalitu našich produktů pravidelně potvrzují nezávislé a renomované kontrolní instituty, mimo jiné SGS INSTITUT FRESENIUS a IASC (International Aloe Science Council).

Již více než 20 let jsme experty na Aloe Vera a jedni z největších výrobců produktů obsahujících Aloe Vera na světě.

S našimi LR produkty však neposílíte jen své zdraví a pohodu, ale můžete si také jako LR partner bez rizika vybudovat úspěšnou kariérní budoucnost.

Jako LR partner si vytvoříte finanční stabilitu a svobodu a budete moci krok za krokem uskutečňovat své sny - pro vyšší kvalitu života, zcela individuálně podle Vašich představ.