Návrhy balíčků pro registraci


Klouby

Obsahuje:

2l Aloe vera gelu Freedom, 1Ks organických minerálů Pro Balance, ph proužky

Řešení kloubních onemocnění, jako je artróza, artritida, záněty šlach, revmatoidní onemocnění, bolesti zad, výhřezy plotének. Před a po operaci kloubů. Ideální pro sportovce všech věkových kategorií. Kombinace zásaditých minerálů a aloe vera gelu Freedom, doplní kloubní výživu ve vstřebatelné a chutné formě. Účinné a ověřené dávkování zašleme s balíčkem.

Aloe vera gel Freedom obsahuje: 88% aloe vera gelu, hydrolyzovaný kolagen, chondroitin sulfát, glukosamin sulfát, vit. C, vit. E

Pro Balance 360 tbl. obsahuje: vápník, hořčík, draslík, sodík, chrom, měď, molybden

Cena pro vás v případě registrace: 2 255 Kč včetně poštovného. Stres

Obsahuje:

1ks Mind Master green, 1ks Mind Master red, 1ks Pro Balance, 1 balení Mind Master extrém

Řešení ve formě antioxidantů v tekutém nápoji Mind Master, zbaví tělo negativního účinku stresu a díky vitamínům doplní energii. Podporuje paměť, snižuje vnitřní napětí, pomáhá při chronickém stresu, únavě, vyčerpání. Vhodný pro všechny věkové kategorie. Mind master extrém je pro rychlé povzbuzení díky aminokyselinám, kofeinu z guarany a vitamínům skupiny B. Stačí sáček vysypat do pusy a nechat vstřebat. Není vhodný pro děti a mladistvé. Pro Balance dodá potřebné minerály pro rovnováhu těla i mysli. Migréna již nemá šanci!

Mind Master obsahuje: aloe vera gel, extrakt z hroznových jader (antioxidanty), resveratrol, zelený čaj, l-karmitin, vit.E, cholin, koenzym Q10, železo, vit.B12, B1, B9

Pro Balance 360 tbl. obsahuje: vápník, hořčík, draslík, sodík, chrom, měď, molybden

Mind Master extrém obsahuje: 80 mg kofeinu z guarany, leucin, isoleucin, valin (BCAA),  s extraktem ze zeleného čaje, 100 % vitamínu D, 100 % vitamínu E, 100 % vitamínu B1, 100 % vitamínu B6, 100 % vitamínu B12, vit.C, s práškem z Aloe Vera, zinek, selen, s koenzym Q10. V balení je 14 sáčků. 

Cena pro vás v případě registrace 2 015 Kč včetně poštovného.


Registrace dle volného výběru

Volný výběr produktů dle aktuálního měsíčního katalogu v minimální hodnotě 1 700 Kč v ČR nebo 68,90 eur na Slovensku. Cena v katalogu je prodejní cenou, při registraci jsou produkty již v nákupních cenách přímo od výrobce.